МИКОЛАЇВСЬКА ОТГ - СТОЛИЦЯ ВЕЛОТУРИЗМУ ПРИДНІПРОВ'Я

МИКОЛАЇВСЬКА ОТГ - СТОЛИЦЯ ВЕЛОТУРИЗМУ ПРИДНІПРОВ'Я

Вдихнути аромати степу, познайомитися з місцевими традиціями, заночувати в наметі на березі стародавньої козацькох річки, поспівати під гитару біля вогнища можна під час велоподорожі Миколаївською громадою Петропавлівського району. На вас чекають:
1. Галявина щастя у Миколаївському сосновому бору зачарує вас запашним цілющим чаєм, незвичайним шишковим варенням, лавкою примирення та іншими цікавинками.


2. Дерево Сили знаходиться у мальовничому Мар`їному Гаю. Це не просто відпочинок – це можливість відновити сили організму, насичитися енергетикою старовинного лісу, а ще позбирати квіти, ягоди й гриби, яких тут чимало! ви матимете змогу позбирати гриби, подихати свіжим повітрям та насолодитися мальовничою красою лісу.


3. Гора рекордів – найпопулярніше місце громади біля села Петрівка. Такого ви не побачите більш ніде – 2 рекорди України «Найбільший металевий герб України» та «Найбільша металева підкова», зареєстровані Національним реєстром України. А ще ви можете залиши тут на згадку напис на дерев’яному вказівнику звідки ви прибули.


4. Садиба пана Герцевича в с. Петрівка – можливість зануритися у побут ХІХ століття, почастувати національні страви та відвідати ароматного меду й домашнього вина.

5. Оцінити пам’ятки архітектури ви зможете, подивившись на храм Миколи Чудотворця, що був зведений у 1780 році


6. Річка Самара гостинно зустрічає туристів у селі Миколаївка. На її мальовничих берегах можна порибалити, заночувати у наметах, подивитися кіно під відкритим небом, скуштувати польову кухню, зустріти найгарніший світанок у вашому житті. Ми обіцяємо, що подаруємо Вам незабутні емоції.

А наприкінці серпня вас гостинно зустріне Катеринівський ярмарок із національними традиціями й смаколиками, народними гуляннями та іграми. Це свято гарних емоцій, яке зачарує кожного його відвідувача!
З м.Дніпро можна дістатися до с.Миколаївка з автовокзалу щогодини  у Донецькому напрямку  трасою М-04.

Місця
6
км
14.4
В дорозі
3г 30хв

Інші маршрути