Турнір триватиме три дні. У залі спортивного комплексу “Метеор” змагатимуться понад 90 спортсменів з семи областей нашої країни.

Крім медалей, бадмінтоністи боротимуться за право поїхати на Чемпіонат світу в Токіо, а також за місця на престижних клубних турнірах.
“Чемпіонат України особистий – це найголовніший старт для наших спортсменів. Він визначає, хто піде в основний склад національної збірної, хто поїде захищати честь країни на Чемпіонатах Світу, Європи, клубних чемпіонатах. Усі найсильніші приїжджають сюди тому, що звання Чемпіона України – це важливо і круто “, – говорить тренер Школи вищої спортивної майстерності Вікторія Семенюта.
“Для нас це дуже важливий вид спорту. Дніпропетровщина пишається своїми спортсменами-бадмінтоністами. Ми змагалися вже на Олімпійських іграх і я сподіваюся, що сьогодні частина спортсменів увійде до складу олімпійської збірної. Я, чесно кажучи, прізвищ зараз не назву, але подивлюся і, думаю, що за кого-небудь точно буду вболівати “, – говорить губернатор Дніпропетровської області Олександр Бондаренко.