Сьогодні в Україні про поліцію не говорить лише ледачий: комусь вона подобається, комусь – ні.

Дісно, найчастіше пересічні громадяни нарікають на непрофесійність та невихованість правоохоронців. Сперечатися з цим складно. Проте, є одне велике «але», яке слід розуміти так: щоб поліцією можна було пишатися, щоб бачити в ній справжнього захисника, її потрібно «виростити». Ну, і, зрозуміло, що цим мають займатися фахівці у відповідних навчальних закладах.

Донецький юридичний інститут МВС перебазувався до Кривого Рогу у 2014 році, й швидко став привабливим для молоді, яка мріє одержати гідну професію, тому що він дає добрі спеціальні знання та правильно вмотивовує майбутніх полісменів.

Студенти другого курсу ДЮІ побували у Музеї культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера». До речі, для багатьох з них розуміння процесу відвідування музею грунтується на шкільних враженнях, як про добровільно-примусовому й дуже нудну справу. Тож на обличчях дівчат і хлопців, коли вони переступили поріг музейного залу, особливого ентузіазму не було. Все ж, вони знали куди йшли, збиралися ґрунтовно, й прийшли з дарунком – шахтарським візком (кінець 19 століття), який підняли з покинутої шахти з рівня 570 метрів ентузіасти під проводом Миколи Ерошкина, викладача ДЮІ.

Лекція-екскурсія швидко захопила увагу гостей, а знайомство з предметами юдаїки, інформацією про їх практичне застосування, історію єврейських традицій, свят, філософією буття, викликали справжню зацікавленість і безліч питань. Занурення в незнайому культуру наповнювало душі молодих людей позитивними емоціями, що спонукають дізнаватися більше про світ навколо.